Program zajedničkog doniranja UniCredit Bank

U organizaciji UniCredit Bank i UniCredit fondacije naša Udruga je odabrana od strane uposlenika ove banke za korisnika donacije u Programu zajedničkog doniranja 2012. Kao rezultat ovog humanitarnog programa na račun naše Udruge je ukupno uplaćeno 1360,00 KM. Taj iznos su osigurali:

zaposlenici UniCredit Bank
UniCredit fondacija (100% od doniranog iznosa zaposlenika)
Donacija je omogućena zahvaljujući sudjelovanju zaposlenika UniCredita u Programu zajedničkog doniranja, ključnoj inicijativi solidarnosti čiji je cilj da potakne zaposlenike UniCredita diljem Grupe UniCredit da se aktiviraju u oblasti filantropije i podrže inicijative održivosti po vlastitom izboru.

Svake godine, UniCredit fondacija integrira donacije zaposlenika neprofitnim organizacijama
uplatom dodatnog iznosa sredstava. Ove godine je udvostručen iznos koji je grupa zaposlenika UniCredita donirala Udrugi za Down sindrom u 2012. godini.

Zahvaljujemo se svim zaposlenicima UniCredit Bank kao i UniCredit Group koji su još jednom pokazali da imaju veliko srce i da uvijek misle i na najmanje. Ova donacija će uvelike pomoći radu naše Udruge. Od srca vam zahvaljujemo!